Кошик
527 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
КиївПроспект Петра Григоренко 39б Офіс 14 (з 11:00 - 20:00)
+380679899819
+380679899819
SoftGlass
  • SoftGlass
  • Умови та положення, договір оферти

Умови та положення, договір оферти

Умови повернення товару

1. Товар підлягає поверненню у випадку, якщо товар не був використаний, та збережено його товарний вигляд.

1.1. Всі витрати на транспорт в даному випадку несе покупець.

1.2. У випадку обміну товару, в разі допущеної помилки продавцем - витрати на транспорт сплачує продавець.

2. Комплектація товару обов'язково повинна бути повною. 

2.1. Для виявлення та підтвердження дефекту необхідно зберігати весь комплект (Упаковка, ZIP пакетик, ТРАНСПОРТУВАЛЬНІ ПЛІВКИ "верхня та нижня", поліуретанова плівка або поліуретанове скло, мікрофібра, чорна оригінальна бірка).

3. В яких випадках НЕможливе повернення:

а. Товар був використаний (дефект або помилку можливо виявити візуально до використання товару)

б. Товар відклеївся - наклеювання було виконане не працівником SoftGlass.

в. Товар відклеївся через вплив сторонніх предметів (чохол, ключі і т.п.).

г. Не дотримання інструкції (не вдалося зняти транспортувальну плівку, не вдалося приклеїти плівку на заокругленнях, не вдалося вичавити повітря або вологу і таке подібне).

4. В яких випадках можливе повернення:

а. Товар не підходить по розмірам та технологічним вирізам, не був використаний.

б. Індивідуальні випадки браку товару, доведені покупцем і підтверджені виробником.

5. Компанія не несе відповідальності за подальше використання пристрою клієнтом, розбиття або пошкодження рідиною.

Умови доставки транспортними компаніями

1. Доставка післяплатою.

Виконавши замовлення Ви погоджуєтеся з умовами поставщика услуг на транспортування товару.

Накладений платіж має на увазі собою оплату товару після його отримання і перевірки. І включає в себе вартість товару, доставки (згідно

тарифів постачальника послуг), переказ грошових коштів продавцю товару (% від суми замовлення згідно

 тарифів постачальника послуг).

1.1. Беручи товар на відділенні нової пошти, сплативши вартість товару і доставки ви погоджуєтеся з дісними умовами, якістю та станом товару.

2. Доставка по передоплаті.

Виконавши замовлення Ви погоджуєтеся з умовами поставщика услуг на транспортування товару.

 

Оформлення замовлення по передоплаті на має на увазі собою оплату товару в повному розмірі, до його виконання (виготовлення і відправки товару) продавцем в особі компанії SoftGlass мінімум за 2 години в робочий час.

Клієнт повідомляє про оплату продавцю в вайбер, телеграм - віправивши фото, скрін квитанції про оплату. Після підтвердження оплати, продавець виконує видачу товару клієнту, підкріплюючи даними в СМС про транспортування (Номер Товарно Транспортної Накладний "ТТН")

2.1. Вартість доставки покупець оплачує на Новій Пошті або на Укрпошті окремо при отриманні товару. Відповідальність за транспортування, терміни відправки, після передачі товару компанії "Перевізнику", особа-відправник не несе.

У разі відправлення товару через Укрпошту, продавець після оплати зв'язується з покупцем для уточнення даних відправки товару.

 

Договір оферти

Загальні положення

 

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією ФОП Радченко В.С., далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту ( пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://softglass.net (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - поліуретанова плівка, поліуретанове м'яке скло;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

4.5. Электронні видаткові накладні формуються автоматично на порталі Prom. Клієнт має можливість отримати видаткову накладну до запиту.

5. Порядок оплати замовлення

Оплата через платіжний сервіс LiqPay, або переказ на рахунок.

5.1. Після отримання оплати за товар на рахунок продавця, відбувається відправка товару вказаним в замовленні перевізников у визначені строки.

5.2. У випадку не надходження коштів протягом доби (24 години) Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Оплата післяоплатою.

5.3. Продавець залишає за собою право анулювати замовлення вказавши причину відмови у встановленому зразку в єлектронному кабінеті.

6. Умови доставки замовлення

6.1. Відбувається відправка товару поштою на вказані реквізити покупця, які були вказані при оформленні замовлення. Додатково дублюється інформація у вигляді СМС на мобільний номер покупця.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право: - в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний: - своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

 

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://softglass.net

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України. Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «softglass» на офіційному інтернет-сайті https://softglass.net, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.