Кошик
527 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
КиївПроспект Петра Григоренко 39б Офіс 14 (з 11:00 - 20:00)
+380679899819
+380679899819
SoftGlass
  • SoftGlass
  • Программа гарантійної заміни продукції

Программа гарантійної заміни продукції

 

Послуга "Один рік гарантії"

Що це:

Послуга дає можливість зробити 1 (одну) безкоштовну заміну одиниці товару протягом року (365 днів) при дотриманні УМОВ, з моменту купівлі її на офіційному сайті softglass.net

Ця послуга є додатковою, не є автоматичним продуктом та не має відношення до стандартного продажу товару або до такого, який купувався без виконання умов.

Умови отримання:

Отримати "Один рік гарантіі" можуть всі фізичні особи, які придбали товар на сайті softglass.net і виконали всі умови дотримання:

1. Підпишіться на нас в Фейсбуці (https://www.facebook.com/softglass.softglass)

2. Напишіть свою думку (Мінімум 3 речення) про нашу продукцію в довільній групі та вкажіть наш сайт softglass.net, в котрій мінімум 1000 підписників. Можливе розміщення в декількох групах.

3. Оформіть замовлення, та в коментарях вкажіть посилання на ваш коментар, або декілька посилань для декількох коментарів.

4. Створюється електронний гарантійний талон, номер якого співпадає з номером замовлення.

Умови користування:

У випадку настання гарантійної заміни, клієнт повідомляє про бажання отримати товар на аналогічний. Продавець протягом 2х робочих днів відправляє заміну.

Важливо, траспортування продавець не оплачує.

Товар можна замінити виключно на ідентичний, ідентичної моделі та марки пристрою.

Важливо! Послуга дійсна, якщо коментар не буде видалений протягом всього сроку дії послуги.

Строк дії цього продукту може бути припинений при порушенні умов, або через причини здатні порушити можливість виконати гарантійну заміну, у випадку, якщо продавець не має можливості впливати на ці причини.