Отзывы о компании SoftGlass - SoftGlass - Студія з виготовлення поліуретанових плівок для техніки
Олександр К.
Очень плохо
на задній стінки якось тримається, на екрані ні, гроші на вітер
Юлия И.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роман Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Жодного отвору не було з того що на картинці до замовлення
Комментарий продавца
Ми попросили фото для підтвердження того, що дійсно прийшло без отворів, щоб врегулювати питання. Ви відмовились.
Павло Н.
Очень плохо
Края м'якого скла на мото Edge 40 нормально не клеяться, прогрівання не допомагають.
Роберт Р.
Отлично
Не вперше замовляю на даному сайті плівки для телефонів. Якість відмінна. Опис актуальний. Обслуговування на найвищому рівні.
Костянтин Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артем З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар прийшов но я замовляв стекло,а прішла очень поганая плівка,но нето що я хотів купити как всегда обман, за таку ціну мог купити дві,ні рекомендую цїго продавця,на iHunt 21000 він таку лайно пріслал.
Комментарий продавца
Я не маю коментарів до нашого спілкування з Вами. Товар Вам зіпсував майстер, не виконав інструкції, і всі розмови з Вашої сторони в нашу тільки образливі слова. Ми могли б допомогти але не після таких слів. Нажаль.
Богдан Р.
Отлично
Беру плівки уже не перший рік. Це справді той випадок, коли річ коштує своїх грошей
Комментарий продавца
Дякую. Дуже приємно читати відгук. Ми завжди будемо Вам раді. Користуйтеся із задоволенням.
на задній стінки якось тримається, на екрані ні, гроші на вітер
Жодного отвору не було з того що на картинці до замовлення
Ми попросили фото для підтвердження того, що дійсно прийшло без отворів, щоб врегулювати питання. Ви відмовились.
Края м'якого скла на мото Edge 40 нормально не клеяться, прогрівання не допомагають.
Не вперше замовляю на даному сайті плівки для телефонів. Якість відмінна. Опис актуальний. Обслуговування на найвищому рівні.
товар прийшов но я замовляв стекло,а прішла очень поганая плівка,но нето що я хотів купити как всегда обман, за таку ціну мог купити дві,ні рекомендую цїго продавця,на iHunt 21000 він таку лайно пріслал.
Я не маю коментарів до нашого спілкування з Вами. Товар Вам зіпсував майстер, не виконав інструкції, і всі розмови з Вашої сторони в нашу тільки образливі слова. Ми могли б допомогти але не після таких слів. Нажаль.
Беру плівки уже не перший рік. Це справді той випадок, коли річ коштує своїх грошей
Дякую. Дуже приємно читати відгук. Ми завжди будемо Вам раді. Користуйтеся із задоволенням.