Київ Михайла Гришка 6, 2 поверх. З правого боку будівлі зовнішні сходи на 2-й поверх., Київ, Україна
+380 (50) 202-12-36
+380 (67) 989-98-19
SoftGlass
Відгуки про компанію Softglass - Студія з виготовлення поліуретанових плівок та скла
Алексей П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Николай Р.
Відмінно
Все супер.
Наталья Д.
Відмінно
Олександр С.
Добре
Зробили по моїм розмірам. Приклеїлось чудово, робив все по інструкції з сайта. Але є одне - але: перевірте свої флакони з спиртом, бо розбризкувач в моєму флаконі не працював. як я тільки не намагався, але розпилювач не розпилював, довелося налити його з флакона на телефон відкрутивши розпилювач. Саме погано, що проблкма з розпилювачем, зясувалася коли телефон вже був підготовлений для поклейки, а тут такий затик.
Коментар продавця
Добрий день, дякуємо за відгук. Обов'язково перевіримо, бо раніше скарг не було) Гарного користування)
Софія О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Данііл С.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віддали майстру на поклейку, він сказав, що плівка погана, та навіть не клеїться😞
Коментар продавця
Вітаю. Бачили фото. Майстер відверто зіпсував поліуретан, наклеїв як гідрогель, не дотримався інструкції. На звороті накладної ну дуже розписано - САМОСТІЙНО ПЕРЕДИВІТЬСЯ ІНСТРУКЦІЮ ТА ПРОКОНТРОЛЮЙТЕ РОБОТУ МАЙСТРА!"
Олександр А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитрий Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ігор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
прикольно працюють.... успіхів та гарного розвитку.
Все супер.
Зробили по моїм розмірам. Приклеїлось чудово, робив все по інструкції з сайта. Але є одне - але: перевірте свої флакони з спиртом, бо розбризкувач в моєму флаконі не працював. як я тільки не намагався, але розпилювач не розпилював, довелося налити його з флакона на телефон відкрутивши розпилювач. Саме погано, що проблкма з розпилювачем, зясувалася коли телефон вже був підготовлений для поклейки, а тут такий затик.
Добрий день, дякуємо за відгук.
Обов'язково перевіримо, бо раніше скарг не було)
Гарного користування)
Віддали майстру на поклейку, він сказав, що плівка погана, та навіть не клеїться😞
Вітаю. Бачили фото. Майстер відверто зіпсував поліуретан, наклеїв як гідрогель, не дотримався інструкції. На звороті накладної ну дуже розписано - САМОСТІЙНО ПЕРЕДИВІТЬСЯ ІНСТРУКЦІЮ ТА ПРОКОНТРОЛЮЙТЕ РОБОТУ МАЙСТРА!"
прикольно працюють.... успіхів та гарного розвитку.
Щиро вдячні. Будемо завжди Вам раді.