Київ Михайла Гришка 6, 2 поверх. З правого боку будівлі зовнішні сходи на 2-й поверх., Київ, Україна
+380 (50) 202-12-36
+380 (67) 989-98-19
SoftGlass
Відгуки про компанію Softglass - Студія з виготовлення поліуретанових плівок та скла
Олександр К.
Дуже погано
на задній стінки якось тримається, на екрані ні, гроші на вітер
Юлия И.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Жодного отвору не було з того що на картинці до замовлення
Коментар продавця
Ми попросили фото для підтвердження того, що дійсно прийшло без отворів, щоб врегулювати питання. Ви відмовились.
Павло Н.
Дуже погано
Края м'якого скла на мото Edge 40 нормально не клеяться, прогрівання не допомагають.
Роберт Р.
Відмінно
Не вперше замовляю на даному сайті плівки для телефонів. Якість відмінна. Опис актуальний. Обслуговування на найвищому рівні.
Костянтин Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Артем З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар прийшов но я замовляв стекло,а прішла очень поганая плівка,но нето що я хотів купити как всегда обман, за таку ціну мог купити дві,ні рекомендую цїго продавця,на iHunt 21000 він таку лайно пріслал.
Коментар продавця
Я не маю коментарів до нашого спілкування з Вами. Товар Вам зіпсував майстер, не виконав інструкції, і всі розмови з Вашої сторони в нашу тільки образливі слова. Ми могли б допомогти але не після таких слів. Нажаль.
Богдан Р.
Відмінно
Беру плівки уже не перший рік. Це справді той випадок, коли річ коштує своїх грошей
Коментар продавця
Дякую. Дуже приємно читати відгук. Ми завжди будемо Вам раді. Користуйтеся із задоволенням.
на задній стінки якось тримається, на екрані ні, гроші на вітер
Жодного отвору не було з того що на картинці до замовлення
Ми попросили фото для підтвердження того, що дійсно прийшло без отворів, щоб врегулювати питання. Ви відмовились.
Края м'якого скла на мото Edge 40 нормально не клеяться, прогрівання не допомагають.
Не вперше замовляю на даному сайті плівки для телефонів. Якість відмінна. Опис актуальний. Обслуговування на найвищому рівні.
товар прийшов но я замовляв стекло,а прішла очень поганая плівка,но нето що я хотів купити как всегда обман, за таку ціну мог купити дві,ні рекомендую цїго продавця,на iHunt 21000 він таку лайно пріслал.
Я не маю коментарів до нашого спілкування з Вами. Товар Вам зіпсував майстер, не виконав інструкції, і всі розмови з Вашої сторони в нашу тільки образливі слова. Ми могли б допомогти але не після таких слів. Нажаль.
Беру плівки уже не перший рік. Це справді той випадок, коли річ коштує своїх грошей
Дякую. Дуже приємно читати відгук. Ми завжди будемо Вам раді. Користуйтеся із задоволенням.